טיפולים אישיים בגישת אומניתרפי

  השאירו לנו פרטים לתיאום פגישת הכרות אישית

  שם

  אימייל

  טלפון:

  אם הגעת לפה
  סימן שיש בתוכך קריאה להתחלה של תהליך טיפולי וליצירת שינוי אמיתי

  תהליך טיפולי הוא קודם כל חיבור ושיתוף פעולה בינינו ובינך.   הלב הוא שיוביל.

  יחד נלך אל עבר האתגר שניצב לפניך ונעיר את אותה איכות, אותה מתנה, המבקשת להתגלות דרך משברים, קשיים או קונפליקטים בחייך.
  נעבור יד ביד, צעד אחר צעד, דרך המקומות הכואבים, המפחידים, כדי שתוכל/י לגלות את כוחך הפנימי, ומתוך כך להנהיג את חייך.

  אנחנו עובדים בשיטת גוף- נפש  ייחודית בשם "אומניתרפי".

  התפיסה שלנו היא שאין רגשות שליליים שצריך להיפטר מהם לעומת רגשות חיוביים שצריך לשאוף אליהם.   לשיטתנו רגשות "לא רצויים" הינם למעשה איכויות שיצאו מאיזון , כמו למשל עוצמה שהפכה לאלימות או עדינות שהפכה לחולשה.

  " חיבקת אותי אליך ולימדת אותי לגעת בשברים ולאסוף אותם בחזרה בדרכך החכמה, האוהבת והמקבלת הראית לי את עצמי כמו שאני באמת, שלמה ומושלמת למרות ובזכות השברים. תודה לך על הדרכים שהלכנו ועל דרכים חדשות שעוד נלך בהן. "
  שירלי כהן, שיננית ולוחמת זכויות בע"ח

  אנו מתמחים בעבודה במגוון נושאים:

  צמיחה אישית

  להגיע לטיפול לא מתוך משבר אלא מתוך סקרנות ודחף לגלות עוד על עצמכם. לנוע לתוך שיעורי החיים מתוך בחירה ולא מתוך כורח.  לקבל הכוונה לאתגר שהחיים מזמנים לכם, האתגר שייקח אתכם למדרגה הבאה של צמיחה.

  התמודדות עם אובדן או פרידה מאדם קרוב

  אובדן או פרידה מאדם קרוב יכולים להשאיר בתוכנו שלל רגשות כגון עצב, אשמה, כעס, געגוע ועוד. זהו תהליך טבעי ונורמלי גם אם כואב, שבסופו יכולים הזיכרון והחלל הריק להפוך למקור כוח שמאפשר למשהו חדש להיכנס לחיינו.

  כעסים ועצבנות יתר

  יש אנשים המסתובבים בעולם כפקעת עצבים וישנם לעומתם טיפוסים שקטים שלעתים מתפרצים בזעם. בכל מקרה, לכעס יש תפקיד! בכעס יש את הכוח להגיד "לא!", "די!", לסמן את הגבולות שאיננו מוכנים שאחרים יפלשו לתוכם. בתהליך נלמד להכיר את האיכויות המאוזנות של הכעס שלך וכיצד הוא יכול לשרת אותך בלי לפגוע בעצמך או באחרים.

  דכאון

  אין לך חשק לצאת מהמיטה בבוקר? הגוף כבד וחסר חיוניות? לחיים דהה הצבע? בתהליך נעיר כוחות הנמצאים רדומים בתוכך ונשיב תחושה של תקווה וחיות ליום יום. נסתכל על מקורו של הדיכאון אך גם נתייחס אליו כאל שער לנקודת התייחסות חדשה לחיים.

  חרדות

  חרדה היא בעצם פחד שיצא מכלל שליטה, המתעורר לעיתים ללא כל סיבה מציאותית או הגיונית. בתהליך הטיפולי נרד אל מקורות הפחד, נאפשר אותו בגוף, עד שהמאבק האין סופי מולו יירגע ותחושות חופש ושמחה יחזרו להיות חלק מהחיים.

  החיים עם תחושת חרדה מרגישים לעיתים ככלא, חווית הגוף מאד לא נעימה ולכן עבודה במגע עם הגוף היא כל כך חשובה בדרך לפתרון הבעיה.

  טיפול זוגי

  זוגיות טובה היא לא עניין של מזל, היא משהו שיוצרים. הטיפול מיועד לזוגות החווים קונפליקטים רבים וחוזרים או כאלו הנמצאים במשבר במערכת היחסים ומעוניינים לחזק את הקשר ביניהם. בטיפול הזוגי אנו משלבים את עקרונות אומניתרפי ומקבלים השראה רבה משיטת אימאגו.

  הסוד הוא ביצירת מסגרת המאפשרת לשני הצדדים לגדול אל עבר הפוטנציאל הגבוהה ביותר שלהם מתוך הקשיים שבהכרח עולים בתוך הקשר. כאשר כל אחד רואה את השיעור שיש לו ללמוד בתוך קונפליקט מתאפשרת צמיחה משותפת. אתם תלמדו כיצד לדבר כך שבן הזוג שלכם יוכל באמת לשמוע אתכם וכיצד להקשיב כך שבן הזוג יסכים לשתף. מעבר מ"שיחת האשמות" לשיחה של לב אל לב ושיתוף פעולה יהפכו לדבר נגיש בקשר בינכם.

  בסוף כל מפגש (בן שעתיים) תצאו עם "שעורי בית" פרקטיים ואפקטיביים מאוד ליישום בחיי היומיום כך שהטיפול ממשיך 24/7 ויוצר תוצאות אמתיות במציאות. שעורי הבית מותאמים לכם בדיוק ויהיו המשך ישיר לעבודה שנעשתה בכל מפגש נתון.

  "עבדתי עם אומני במשך ששה מפגשים בהם השגתי תוצאות מרשימות וחשוב יותר – תהליך מרתק.  ריתקה אותי התחושה של להיות לגמרי נראה. אין סודות – אינטימיות של נשמה לנשמה. ידיעה עמוקה של אומני את מי שאני בלי שיפוט ומתוך אינטימיות והרבה לב אוהב. בלי הרבה מלים וכשיש מילים הן מדויקות, תמיד בנינוחות, בגובה עיניים ובקלילות.  באתי בגלל סיבות בריאות וקריירה. חיצונית השגתי עם אומני מעבר אבן דרך בהתקדמותי המקצועית; ויותר חשוב, פנימית, התקדמתי בקבלה עצמית עמוקה יותר, ובסקרנות אופטימית לגבי מה שאפשרי עבורי בעתיד. הכל פתוח."
  אבּי שילון
  מאמן עסקי ואישי מהמובילים בישראל, נציג חברת CTI הבינלאומית בישראל


  קצת עלינו….


  רון פרוינד כמורה, מטפל וכמנחה סדנאות, ניחן בראייה בהירה ומדוייקת של פנימיות האדם . הוא מוביל בבטחה את תלמידיו ומטופליו אל עבר פריצת הדרך ומדרגת ההתפתחות הבאה שלהם


  אומני גל במשך 20 שנה נוגעת בגוף בלב ובנפש של מאות מטופלים בארץ ובעולם. ברגישות ואהבה היא מובילה את מטופליה אל הטוב והיופי בתוכם

  פגישת הכרות אישית

   השאירו לנו פרטים לתיאום פגישת הכרות אישית

   שם

   אימייל

   טלפון:

   או התקשרו אלינו
   052-8355281
   052-6204875

   אתם יכולים למצוא אותנו בפייסבוק facebook

    וגם לבקר אותנו באתר שלנו